Keramiken Zahl der Lose: 212
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2942402
11085
445
5500
Art-ceramics
Retro zöldmázas kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, d: 24 cm 2900841
11086
445
Art-ceramics
Pálinkás butéla. Névre szólóan készítve, Ópusztaszer. 2006. Mázas kerámia, jelzett. hibátlan 26 cm
2906978
11087
445
3200
Art-ceramics
Retro plasztikus kerámia váza. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 23 cm
2911336
11088
445
3400
Art-ceramics
Kalapos hölgy kutyával, festett fajansz, címkével jelzett, kis felületi kopottsággal, m: 26 cm
2887082
11089
445
3200
Art-ceramics
Német retró füles kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 27,5 cm
2887079
11090
445
3200
Art-ceramics
Német retró kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
2887081
11091
445
3200
Art-ceramics
Német retró füles kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm
2913321
11092
445
Art-ceramics
"Magyar Közjegyzőség" (A Magyar Országos Közjegyzői Kamara címere). Lüszter mázas kerámia. Jelzés nélkül, d: 28 cm
2875124
11093
445
Art-ceramics
Kerámia falikép, színes máza, AS jelzéssel, kopásokkal, 12x22 cm
2875122
11094
445
Art-ceramics
2875120
11095
445
Art-ceramics
2937911
11096
445
Art-ceramics
Villeroy & Boch Torgau mázas kerámia kanna fedéllel, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF