11061. 445. Gelaufene Fernauktion Keramiken
11 000 HUF 29,18 EUR, 31,43 USD
0 HUF
Áttört kerámia padlóváza. Mázas kerámia, formaszámmal jelzett, minimális kopással. 44 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras