2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Hungária iparművész kerámia fali dísztál, vörös mintás fekete mázzal. Hátoldalán etikettel jelzett (I. oszt.), minimális lepattanással / kopással, d: 29,5 cm