11088. 445. Gelaufene Fernauktion Keramiken
3 400 HUF 9,19 EUR, 10,00 USD
0 HUF
Kalapos hölgy kutyával, festett fajansz, címkével jelzett, kis felületi kopottsággal, m: 26 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert