11172. 445. Gelaufene Fernauktion Keramiken
2 400 HUF 6,49 EUR, 7,06 USD
0 HUF
Levélmotívumos asztali mázas kerámia tartó, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 11 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras