11277. 445. Gelaufene Fernauktion Porzellan
6 000 HUF
0 HUF
Herendi, Óherendi pipacs mintás egy személyes tányér készlet mély tányér, lapos, süteményes. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 25-19 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras