Herendi porcelán süteményes kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, minim... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/445/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Herendi-porcelan-sutemenyes-kinalo-tal-Kezzel-festett-jelzett-minimalis-kopassal-29-cm~II2945716
2945716
11251
445
15000
Rufpreis:
15 000 HUF 40,54 EUR , 44,12 USD
Beschreibung: Herendi porcelán süteményes kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 29 cm