Hutschenreuther aranyozott dombormintás kínálótál, jelzéssel, kis kopá... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/445/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Hutschenreuther-aranyozott-dombormintas-kinalotal-jelzessel-kis-kopassal-d-28-5-cm~II2917359
2917359
11498
445
3400
Beschreibung: Hutschenreuther aranyozott dombormintás kínálótál, jelzéssel, kis kopással, d: 28,5 cm
: nagy_andras