11463. 445. Gelaufene Fernauktion Porzellan
4 000 HUF
0 HUF
Hüttl Tivadar porcelán kiöntő, monogramos, m: 10 cm + nem hozzávaló, monogramos alj, d: 15 cm. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal.