11464. 445. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 000 HUF 5,41 EUR, 5,88 USD
0 HUF
Régi cseh porcelán leveses tál. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 32x22 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras