Ladislav Szojka: A Pozsony - országhatárszéli helyiérdekű villamos vasút története. Bp., 2013, Magyar Vasúttörténeti Park Alapítvány. Első magyar nyelvű kiadás. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Vezérfonal művezetőhelyettesek és csoportvezetők, valamint mozdonyvezető tanoncok műhelyi kiképzéséhez. VI-X. rész. Magyar Királyi Államvasutak. Jegyzet, kézirat gyanánt. Bp., 1942, MÁV Igazgatósága. Számos fekete-fehér illusztrációval. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen kis szakadással, foltos lapokkal.
Teherkocsik, műszaki adatok és jellemzők. Szerk. és kiadja: A Magyar Államvasutak Rt. Vezérigazgatósága. H.n., 1996. VIG házinyomda, 99 p. Kiadói tűzött papírkötés. Megjelent 3000 példányban.