Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 129

18226.

A magyar nemzet története. I-X.. köt. (Teljes.) Szerk. Szilágyi Sándor. Bp.,1895-1898, Athenaeum. Rendkívül gazdag illusztrációs anyaggal, színes táblákkal, kihajtható fakszimilékkel, litográfiákkal, és önálló képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott barna egészvászon sorozatkötésben, két vászon-kötésű kötet (I., VII. köt) átkötött példány, javított példány, kopott borítókkal, sérült gerincekkel, e...

Rufpreis:
28 000 HUF
72,54
80,00

18227.

Rufpreis:
16 000 HUF
41,45
45,71

18228.

Rufpreis:
18 000 HUF
46,63
51,43

18229.

Rufpreis:
8 000 HUF
20,73
22,86

A nagy francia forradalom és Napóleon. I-IV. kötet. Teljes!. Írták: Adorján Andor, Kéry Pál, Seress László és Zilahi Kiss Béla. Szerk. Borovszky Samu. Bp.,é. n. (1910 körül), Orsz. Monografia Társ. Szövegközti képanyaggal és önálló táblákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói, aranyozott Gottermayer féle egészvászon-kötésben, az elülső kötéstáblákon rézplakettbe foglalt színes képekkel, kopott, foltos borítókkal, két gerincen kis sérüléssel. V. kötetben teljes.
18230.

A nagy francia forradalom és Napóleon. I-IV. kötet. Teljes!. Írták: Adorján Andor, Kéry Pál, Seress László és Zilahi Kiss Béla. Szerk. Borovszky Samu. Bp.,é. n. (1910 körül), Orsz. Monografia Társ. Szövegközti képanyaggal és önálló táblákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói, aranyozott Gottermayer féle egészvászon-kötésben, az elülső kötéstáblákon rézplakettbe foglalt színes képekkel, kopott, foltos ...

Rufpreis:
15 000 HUF
38,86
42,86

18231.

De Puy, Henry W.: Kossuth and his generals. With a brief history on Hungary, select speeches of Kossuth, etc. With an introduction by hon. Henry J. Raymond. With portraits and a map of Hungary. Buffalo, 1852. Phinney & Co. 1 t. (címkép, Kossuth portréja, acélmetsz.)+XX+25-408 p.+6 t. (ebből 1 térk., Kossuth, Bem, Görgey és Klapka portréi, valamint Kossuth családja, fametszetek). Kiadói vászonköté...

Rufpreis:
10 000 HUF
25,91
28,57

18232.

Rufpreis:
10 000 HUF
25,91
28,57

18233.

Rufpreis:
16 000 HUF
41,45
45,71

T. Boros László (szerk.): Magyar Politikai Lexikon (Magyar politikusok) 1914-1929. Bp., Európa Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói félbőr kötés, sarkoknál kissé kopott, egyébként jó állapotban.
18234.

Rufpreis:
16 000 HUF
41,45
45,71

18235.

Rufpreis:
16 000 HUF
41,45
45,71

Nádasdy Béla: Délszlávok. Történelem-politikai tanulmány. [Bp., 1934], Athenaeum. 215,[1]p., 3 térkép (kihajtható, 1 színes). Kiadói papírborítóval, korabeli félvászon védőkötésben
18236.

Rufpreis:
12 000 HUF
31,09
34,29

18237.

Bridge of Civilizations. The Near East and Europe c. 1100-1300. Edited by Peter Edbury, Denys Pringle, and Balázs Major. Oxford, 2019., Archaeopress Publishing Ltd. Angol nyelven. Izgalmas képanyaggal, térképekkel, alaprajzokkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Major Balázs (1975-) régész, történész, a Pázmány Péter Katolikus Egyetem tanára, a Szíriai-Magyar Régészeti Misszió alapítója....

Rufpreis:
12 000 HUF
31,09
34,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF