[Jean de La Fontaine (1621-1695)] La Fontaine összes meséi. Teljes magyar kiadás. Ford.: Kozma Andor, Vikár Béla, Zempléni Árpád. Haranghy Jenő rajzaival. Bp.,(1926),Dante,(Fővárosi-ny.), 1 (címkép, La Fontaine arcképe) t.+395 p. Szövegközti rajzokkal gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett felső lapélekkel, a lapéleken kis foltokkal, az elülső borí...
Kubasta, Vojtech: Csipkerózsika. Prága, 1979., Artia. Első kiadás. 3D térbeli mesekönyv Vojtech Kubasta (1914-1992) könyvtervével és rajzaival! Kiadói kartonált papírkötés, egy helyen szakadt, kis hiány
Harris, Joel Chandler: Walt Disney's Brer Rabbit. Adapted from the original Uncle Remus Stories by - - . Racine, WI, 1949, Whitman Publishing Co. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, sérült, kijáró címlappal, ajándékozási bejegyzéssel, tulajdonosi bélyegzővel. / In English language. Hardcover, slightly damaged, the title page is separate from the book.