Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 13
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2869945
10633
446
28000
Ex libris - small-graphics
2869942
10634
446
28000
Ex libris - small-graphics
2952677
10635
446
Ex libris - small-graphics
cca 1915 Medgyes László (1892 -): Ex libris (erotikus) Patai József, klisé, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 8,5×6 cm 2914472
10636
446
Ex libris - small-graphics
2 db ex libris: Vadász Endre (1901-1944), 2 db kisgrafika: Reisinger Jenő könyve. Klisé, papír, jelzett a dúcon, kissé foltos, 7×10 cm + Márton Lajos (1891-1953): Reisinger Jenő cserkészkönyvtárából, 1928, klisé, papír, 18x15 cm 2951876
10637
446
Ex libris - small-graphics
Kovács Géza (1938- ): Tamási Áron szülőháza (Farkaslaka, Erdély). Linómetszet, papír, jelzett a metszeten, a lapon kis gyűrődésekkel, 9x14 cm 2950704
10638
446
15000
Ex libris - small-graphics
10 db Budapestet ábrázoló kisméretű rézkarc különböző művészektől (Jurida Károly, Varga Imre, Vertel József, Nagy Zoltán, stb.) 2914475
10639
446
Ex libris - small-graphics
Friedrich Tucholski ex librisei, Beilage zu "Exlibris" 1917, Heft 3/4 (újság melléklete), lapméret: 29x21 cm 2949998
10640
446
Ex libris - small-graphics
cca 1920-1930 Kós Károly (1883-1977): Az Erdélyi Szépmíves Céh emblémája. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, körbevágott lapszélekkel, 8x8 cm 2638384
10641
446
Ex libris - small-graphics
2667216
10642
446
Ex libris - small-graphics
2695059
10643
446
Ex libris - small-graphics
2920364
10644
446
24000
Ex libris - small-graphics
Vén Zoltán: Kisgaléria. 15 db jelzett rézkarc mappában. Sorszámozott, jelzettek 006/150, 12x9,5 cm Kiadói papírmappában
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF