Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10404.
Elz. de Sabran jelzéssel: Vár látképe (Franciaország v. Ausztria?), 1891. Olaj, fatábla. Hátoldalán bécsi képkeretező korabeli címkéjével és töredékes raglappal (...Gustav Wien...?). Dekoratív, antik fakeretben. 27x41 cm
10406.
Jelzés nélkül, feltehetően 1940-50 körül működött alkotó: Hófehérke és a hét törpe. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 80x110 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Unsigned, probaly around 1940-50: Snow White and the Seven Dwarfs. Oil on canvas, slightly damaged. Framed. 80x110 cm. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10407.
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent?), feltehetően magyar festő, 1900 körül: Korcsolyázók. Akvarell, ceruza, papír. Hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria sérült bírálati címkéjével (1277?/971). Üvegezett fakeretben, 40x57 cm
10410.
Vásárhelyi L jelzéssel, működött a XX. sz. első felében: Hazafelé. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. Hátoldalán 1930-40 körüli raglapon feliratozott. 80x60 cm
10411.
Jelzés nélkül, feltehetően magyar festők, 1930-50 körül, össz. négy db lap (közte három kétoldalas): Női, lány és férfi portrék, közte egy női akt. Szén vagy pasztell, papír. Mindegyik sérült. 48x32 és 62x48 cm közötti méretekben.
10413.
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. eleje: 5 db Jézus keresztútját és a sírbatételt ábrázoló festmény. Olaj, vászon. Egyik jelzett. Feltehetően régi festmények után készült másolat. Feltekerve, vakráma nélkül. Mind sérült. 56x90 cm