1937. X. Keresztély dán király 25 éves uralkodási jubileumára kiadott zománcozott réz emlék 9 cm / Christian the Xth King of Danemark 25th anniversary enameled copper memorabilia
XX. sz. eleje: Szabadkőműves kötény, kézelő és két fém csat. Selyem, bőr Jelzett fém csatokkal (Spencer, London), kosszal sérüléssel / Freemason apron, wristband and two metal buckets. Signed Spencer, London. Silk. leather 40x36 cm
Szántás (God speed the plough). Stevengraph, szövött selyemkép, jelzés nélkül, 5×15 cm Dekoratív üvegezett fakeretben., XIX. sz. második fele/ pure sil woven picture, Thomas Stevens, Stevengraph Works, Coventry