Balaton albuma. Emlék Füred s környékéről. / Album des Balaton. Erinnerung an Füred und seine Umgebung. Szerk.: Szerelmey Miklós. [Bp.], 1983., Állami Könyvterjesztő Vállalat. Az 1851. évi kiadás (Pest, Edelmann Károly) reprintje! Kiadói műbőr-kötésben, jó állapotban.
A magyar hajózás 25 éve. (MAHART kiadvány). Szerk.: Turi Anrás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, sérüléssel, 121 p. + 3 db vegyes, hajózás témájú füzet és prospektus
Zákonyi Ferenc - Illés István - Horváth Ferenc: A balatoni üdülőkörzet természeti értékei. Bp., 1985, Országos Környezet- és Természetvédelmi Hivatal. Kiadói papírkötés.
Kihajtható Duna révkalauz térkép a Duna ausztriai szakaszán Altenwörthtől Hundsheimig,1977-2005 km-ig. Kiadó nélkül. Vászonkötés. / Danube fold-out map from Altenwörth to Hundsheim in Austria. From km 1977 to km 2005. In linen binding.