Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 293

Világhíres festők, 26 kötet. Teljes sorozat! Szerk.: Kézdy Beatrix. Bp., 2010-2011, Kossuth. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
18437.

Rufpreis:
20 000 HUF
53,05
57,14
The Sacco di Budapest and depredation of Hungary 1938-1949. Works of art missing from Hungary as a result of the second world war. Szerk.: Mravik, László. Bp., 1998., Magyar Nemzeti Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben, a gerincen címkével, jó állapotban. Benne Pokorni Zoltán (1962-) oktatási miniszter ajándékozási soraival, aláírásával a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma fejléces papíron.
18438.

The "Sacco di Budapest" and depredation of Hungary 1938-1949. Works of art missing from Hungary as a result of the second world war. Szerk.: Mravik, László. Bp., 1998., Magyar Nemzeti Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben, a gerincen címkével, jó állapotban. Benne Pokorni Zoltán (1962-) oktatási miniszter ajándékozási soraival, aláírásával a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma fejléces papíron.

Rufpreis:
40 000 HUF
106,10
114,29
Vera Molnar: Egy százalék rendetlenség. One Percent Disorder. Vera Molnar életműkiállítása az egri Kepes Intézetben. The Ouvre Exhibition of Vera Molnar at the Kepes Institute, Eger. Eger, 2012, Kepes Intézet/Képes Intitute. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Rendkívül ritka Vera Molnar életműkiállítási katalógus! Kifejezetten gyűjtői darab.
18439.

Rufpreis:
28 000 HUF
74,27
80,00
Grafikai Művészetek Könyvtára I-V., VII-XIV. kötetek. Szerk. és kiadja: Novák László.  1. köt.: Novák László: Grafikai sokszorosító művészetek.;  2-3. Lőwy Salamon - Novák László: Betűművészet. 1-2. köt.;  4. Dukai Károly - Novák László: Grafikai rajz és metszés.; 5. Walter Ernő - Novák László: A színek világa.; 7-13. Novák László: A nyomdászat története. 1-7. köt.;  14. Novák lászló: Betűszedés.;  Bp., 1925-1930., Világosság ny. Kiadói festett egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, néhány lap sarkán szamárfüllel. Nem teljes, a VI. kötet hiányzik.
18440.

Rufpreis:
26 000 HUF
68,97
74,29
Id. Vasilescu János gyűjteménye. / The Collecton of János Vasilescu Sr. Szerk.: Kolozsváry Marianna. Bp., 1999, id. Vasilescu János (Gyoma, Knyer-ny.), 327 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18441.

Rufpreis:
12 000 HUF
31,83
34,29
18442.

Rufpreis:
30 000 HUF
79,58
85,71
18443.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,57
20,00
18444.

Rufpreis:
8 000 HUF
21,22
22,86
18445.

Rufpreis:
12 000 HUF
31,83
34,29
Bajkay Éva: Uitz Béla. Bp., 1987, Képzőművészeti Kiadó. Fekete-fehér és színes képekkel, Uitz Béla műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
18446.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,08
10,86
Kunstpreisjahrbuch 1974-1975. Band XXX. Zusammengestellt von Dr. Hertha Wellensiek und Dr. Robert Keyszelitz. (Műtárgykatalógus és árjegyzék). München, 1975, Kunst und Technik Verlags-GmbH. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
18447.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,43
8,00
Alte Basler Glasmalkunst. / Vitraux balois de lepoque de la Renaissance. Basel, é.n., Schweizerische Kreditanstalt, 12 szt. lev. + 12 (egészoldalas, színes képek) t. Német és francia nyelven. Kiadói mappában, kissé sérült kartontokban.
18448.

Alte Basler Glasmalkunst. / Vitraux balois de l'epoque de la Renaissance. Basel, é.n., Schweizerische Kreditanstalt, 12 szt. lev. + 12 (egészoldalas, színes képek) t. Német és francia nyelven. Kiadói mappában, kissé sérült kartontokban.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,84
6,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF