18499.
448. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Művészeti Lexikon I. Szerk.: Éber László. 1935, Győző Andor kiadása, kissé kopott egészvászon kötésben.