18479.
448. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Németh Lajos: Kondor Béla. Bp., 1976, Corvina. Gazdag képanyaggal, Kondor Béla műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.