18551.
448. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Nyomda és rokonipar évkönyv. Kiadja a nyomda- és rokonipar. Székely Artúr (szerk). Bp., 1929.4.szám. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér és részben színes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Kissé kopott, foltos.