18488.
448. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Pogány Frigyes: Terek és utcák művészete. Bp., 1960, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.