Tolnay Kálmán: Vadászok szakácskönyve. Bp., 1960, Minerva. Első kiadás. Vörösmarty Magda rajzaival. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval. A címlapon a szerző saját kezű ajánlásával.
Báró Podmaniczky Frigyes: Az alföldi vadászok tanyája. Heyer Artur rajzaival. Magyar Regényírók képes kiadása. Bp., 1906, Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
Cserszilvásy Ákos: A vadászat mestere. Önképző gyakorlati útmutatás a vadászat kedvelői számára. Bp., 1978., Mezőgazdasági. Az 1896-os kiadvány reprint kiadása. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotba
Nimród vadászbolt. (Képes katalógus és árjegyzék). Bp., 1970., Globus-ny., 63+(1) p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, viseltes borítóval, a gerincen sérüléssel, néhány kissé foltos lappal.