Bücher: Märchen

Zahl der Lose: 29

Anne Golon - Serge Golon: Angélique sorozatának 11 kötete. Bp., Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban.
18983.

Rufpreis:
12 000 HUF
31,09
34,29

The Punch and Judy box 4 kötet tékában. The wet day book, Three little plays, Banger's circus, Punch and Judy. Kiadói papírkötésben
18984.

Rufpreis:
2 600 HUF
6,74
7,43

4 db idegen nyelvű mesekönyv (egy francia, három német): L'Histoire de deux petits champignons vagabonds; Lampes Wochenende; Peter Schlemihls wundersame Geschichte; Jewgenij Tscharuschin: Grosse und kleine Tiere. Vegyes állapotban.
18985.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,25
8,00

Az aranyos tarajos kiskakas. Orosz népmese. Ford.: Fehér Viktória. A. Barszukov rajzaival. Bp., 1988, Móra. Térbeli illusztrációkkal. Kiadói papírkötés.
18986.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,54
17,14

L. Fittler Vilma: Paszuly Pista lakodalma. Vida Mária rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner, 8 sztl. lev. Kiadói keménytáblás kötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, kijáró táblákkal.
18987.

Rufpreis:
3 800 HUF
9,84
10,86

Walt Disney Micimackó Könyvklub könyvek, 6 db: A vízi túra, Malacka a fa tetején, Csacsi napi buli, A bátor sátortábor, Csodabogarak, A mézrém-űző varázsige. Bp., 2000-2001, Micimackó Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötések, jó állapotban.
18988.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,25
8,00

A. de Gériolles: A rút Katalin. Regény fiatal leányok számára. Haranghy Jenő rajzaival. Bp., é.n. (cca 1936), Dante, 176 p. Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott gerincű, illusztrált félvászon-kötés
18989.

Rufpreis:
1 800 HUF
4,66
5,14

1896-99 Az én újságom. Képes gyermeklap 4 db fél évfolyama szórványban. Szerk.: Pósa Lajos. 1896. (VII. évf.) második félév, 1897 / 1, 1898/1., 1899/2. féleévek. Bp., Singer és Wolfner (Hungária-ny.), Számos illusztrációval. Kiadói félvászon-kötésben,kissé kopottas, foltos borítóval, néhány lap széle sérült, két kötés laza
18990.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,54
17,14
15

4 db vegyes állapotú mesekönyv, ifjúsági irodalom, mind illusztrált: Nagyapó könyvtára, Gulliver utazásai ifjúsági kiadás, Gulliver ill. Róna Emy, Csongrádi Fajankó, vegyes állapotban, gyermeki kéz által részben színezett
18991.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57

Benedek Elek: Magyar mese és mondavilág I-III. Bp., 1987, Könyvértékesítő, Móra. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
18992.

Rufpreis:
8 000 HUF
20,73
22,86

A Bölcs Esopusnak és másoknak fabulái és oktató beszédei, valamint azoknak értelme melly fabulákat egybeszerzette és Kolosvárott anno MDLXVI. kiadta Heltai Gáspár, most pedig a mai kegyes olvasónak átírta és átnyujtja Keleti Arthur. Bp., 1958, Európa, 159 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.kis szakadással
18993.

Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29

Ifj. Pataki Mihály: Az eltévedt bárányka. (Bp., 1941), szerzői kiadás (Szalay Sándor-ny.), 79+(1) p. Egyetlen kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
18994.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,15
4,57

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF