Bak Imre (1939-2022): Csapdáink, 1982. Szitanyomat, papír. Jelezve jobbbra lent (ceruzával is). Üvegezett fakeretben. 42,5x57 cm. Gyűjtői darab! / Imre Bak (1939-2022): Our traps. Screenprint on paper, signed lower right. Framed. Collector's item!
Pecsenke József (1942-1989): Tom Wolfe világa - the opening (recent painting in America - first version), 1985. Akril, chestwood 4 PLY rag museum board (kartonhoz hasonló) hordozó. Jelezve középen fent. Plexi mögött. Plexi kissé sérült, 102x142 cm / Acrylic on chestwood 4 PLY rag museum board. With Plexi covering the front. Plexi a bit damaged. 102x142 cm
Erdélyi Béla (1891-1955): Jakula Kálmán, Erdélyi Béla barátjának portréja, 1933. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent: Jakula Kálmánnak barátsággal, Erdélyi Béla. Jelezve balra lent: 1933. Kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50x40 cm / oil on canvas, signed, slightly damaged, framed.
Ács Ferenc (1876-1949): Hója-erdő (Kolozsvár). Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán román kiviteli bélyegzővel. 36x50 cm. Fakeretben. / Oil on board. Signed lower right. With Romanian export stamp on the reverse. 36x50 cm. Framed
Vasarely Victor (1908-1997): TEGLA-6. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1975. 27x27 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): TEGLA-6. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon, 1975. 27x27 cm.
Misch Ádám (1935-1995: Sötét forma és virágok (Dunkle Form u. Blumen), 1973 körül. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (6/10), 32x45 cm. Mindössze 10 példányban készült gyűjtői ritkaság!