Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 531

10000.

Rufpreis:
480 000 HUF
1 243,52
1 371,43
10001.

Rufpreis:
240 000 HUF
621,76
685,71
Koppány Attila (1947-): K46. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 65x65 cm.
10002.

Rufpreis:
180 000 HUF
466,32
514,29
Erdélyi Béla (1891-1955): Jakula Kálmán, Erdélyi Béla barátjának portréja, 1933. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent: Jakula Kálmánnak barátsággal, Erdélyi Béla. Jelezve balra lent: 1933. Kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50x40 cm / oil on canvas, signed, slightly damaged, framed.
10003.

Rufpreis:
150 000 HUF
388,60
428,57
10005.

Rufpreis:
110 000 HUF
284,97
314,29
Ács Ferenc (1876-1949): Hója-erdő (Kolozsvár). Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán román kiviteli bélyegzővel. 36x50 cm. Fakeretben. / Oil on board. Signed lower right. With Romanian export stamp on the reverse. 36x50 cm. Framed
10006.

Rufpreis:
90 000 HUF
233,16
257,14
Gráber Margit (1896-1993): Szentendrei részlet, 1957. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 43×61 cm.
10007.

Rufpreis:
42 000 HUF
108,81
120,00
10008.

Rufpreis:
75 000 HUF
194,30
214,29
Vasarely Victor (1908-1997): TEGLA-6. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1975. 27x27 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): TEGLA-6. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon, 1975. 27x27 cm.
10009.

Rufpreis:
50 000 HUF
129,53
142,86
10010.

Rufpreis:
65 000 HUF
168,39
185,71
Misch Ádám (1935-1995: Sötét forma és virágok (Dunkle Form u. Blumen), 1973 körül. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (6/10), 32x45 cm. Mindössze 10 példányban készült gyűjtői ritkaság!
10011.

Rufpreis:
32 000 HUF
82,90
91,43
Lux Antal (1935-): Egy másik Magyarország, 1990. Színes szitanyomat, monotípia, papír. Jelezve jobbra lent. 50x70 cm.
10012.

Rufpreis:
48 000 HUF
124,35
137,14

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF