Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Andere Sammelgebiete
10539.
Elz. de Sabran jelzéssel: Vár látképe (Franciaország v. Ausztria?), 1891. Olaj, fatábla. Hátoldalán bécsi képkeretező korabeli címkéjével és töredékes raglappal (...Gustav Wien...?). Dekoratív, antik fakeretben. 27x41 cm
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Andere Sammelgebiete
10541.
XX. sz. elején működött magyar festő: Kalapos hölgy portréja, 1909. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Balra lent Restaurált. Paszpartuban. 57,5×46,5 cm. / Hungarian painter: Lady in hat, 1909. Oil on canvas, unsigned. Restored.
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Andere Sammelgebiete
10542.
MJ monogram jelzéssel (balra lent, keret által kissé takarva), XIX. sz. vége: Erdei alkony vadkacsákkal. Olaj, vászon. Restaurált, dublírozott. Hátoldalán BÁV 98. aukció címkéjével. Dekoratív fakeretben. 60x49 cm
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Andere Sammelgebiete
10544.
Toth jelzéssel, XIX. sz. magyar festő: Hajótöröttek mentése. Akvarell, papír. Hátoldalán Országos Szépművészeti Múzeum kiviteli bélyegzőjével. Üvegezett fakeretben. 9x14 cm
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Andere Sammelgebiete
10545.
Közel-keleti szignózott miniatúra (20x10 cm), berakásokkal rendkívül gazdagon díszített üvegezett keretben, szép állapotban, kis sérülésekkel, 37x27 cm
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Andere Sammelgebiete
10546.
Mandl 1842 jelzéssel: Ernst Maximilian Hermann von Gaffron-Oberstradam (1797-1870) jogász, poltikus, a porosz felsőház tagjának portréja. Olaj, vászon, korabeli fa táblán. Jelzett, szélén kis sérülésekkel. 20x15 cm
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Andere Sammelgebiete
10548.
Jelzés nélkül, feltehetően 1940-50 körül működött alkotó: Hófehérke és a hét törpe. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 80x110 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Unsigned, probaly around 1940-50: Snow White and the Seven Dwarfs. Oil on canvas, slightly damaged. Framed. 80x110 cm. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Andere Sammelgebiete
10549.
Jelzés nélkül, 1920-30 körül működött magyar festő (Rudnay Gyula növendéke?): Hölgy enteriörben. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80x60cm
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.