Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 351
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2945542
448
360000
Jewellery and precious metal items
Arany (Au) buton fülbevaló, brilliáns csiszolású gyémánttal ékítve, jelzett, összkarátszám: 0,6 ct, bruttó: 4,5 g
2974402
20001
448
360000
Arany (Au) 18K bross 0,1 ct gyémánttal, jelzés nélkül, 4,5×3,5 cm, bruttó: 18,8 g
2974407
20002
448
160000
Arany (Au) 14K nyaklánc, jelzett, pótolt kapocs, h: 42 cm, nettó: 9,76 g
2955505
20003
448
140000
Ezüst(Ag) art deco teás kiöntő, jelzett, m: 14 cm, bruttó: 694 g
2955533
20004
448
120000
Ezüst(Ag) hólyagos peremű tálca, jelzett, 38,5×19 cm, nettó: 601 g
2832593
20005
448
120000
Ezüst (Ag) fejes szecessziós sétabot, sétapálca, német, 1915 körül, jelzett, 92 cm Véset: "1890 Huldeblijk 1915 aan der Heer Th. Ramaeker's Bij Het Zilveren Feest Als Meester In De Broederschap Van De Allerh. Drievuldigheid In De O.L. Vrouwekerk Te Maastricht. / 1890 Hódolat 1915 der Heer Th. Ramaeker ezüstünnepén mint mester az Allerh testvériségében. Szentháromság a maastrichti Miasszonyunk-temp...
2930731
20006
448
100000
2930759
20007
448
80000
2930750
20008
448
50000
2936993
20009
448
60000
2976870
20010
448
55000
Ezüst(Ag) pohárkészlet, üvegbetéttel, 6 db, jelzett, d: 6 cm, nettó: 272,8 g 2972214
20011
448
60000
Ezüst (Ag) testű asztali lámpa, jelzéssel, kopással, m: 42 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF