Antik

Zahl der Lose: 288

Carl Zeiss Jena VZF 3-12x56 m fegyver távcső. Új állapotban. védő sapkával.
12078.

Rufpreis:
100 000 HUF
259,07
285,71

12079.

Rufpreis:
60 000 HUF
155,44
171,43

cca 1890-1900 J. P. Kayser & Son puttó figurális díszítményekkel nagy méretű bronz kaspó, jelzéssel, korának megfelelő állapotban, oldalán ajándékozási gravírozással, sz: 40 cm, m: 30 cm
12080.

Rufpreis:
60 000 HUF
155,44
171,43

Oroszlános tajtékpipa, kopásokkal, tokban, h: 18 cm
12081.

Rufpreis:
50 000 HUF
129,53
142,86

12082.

Rufpreis:
80 000 HUF
207,25
228,57

Keleti cloisonne madaras dísztányér pár, jelzés nélkül, felületén repedések, d: 39,5 cm
12083.

Rufpreis:
80 000 HUF
207,25
228,57

Antik óriáskígyóbőr, kopásokkal, 430x45 cm
12084.

Rufpreis:
70 000 HUF
181,35
200,00

12085.

Rufpreis:
60 000 HUF
155,44
171,43

Pakisztáni bokhara szőnyeg. Nagy méretű, kézi szövésű, egy helyen javított, kis szakadással 210x310 cm
12086.

Rufpreis:
60 000 HUF
155,44
171,43

12 személyes ezüstözött évőkészlet, 1 fiókban, jelzett, szép állapotban, 1 nagy kanál pótlás. 48 darabos: 12 db villa, nagy kés, előételes kés, nagy kanál,
12087.

Rufpreis:
60 000 HUF
155,44
171,43

Antik masszív figurális bronz falikar (2db), kopásokkal, elektromos része felújítást igényel, 25x40 cm
12088.

Rufpreis:
30 000 HUF
77,72
85,71

12089.

Rufpreis:
26 000 HUF
67,36
74,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF