1925 Hegedű bizonyítvány, M. Kir. Államvasutak Gépgyára munkásainak irodalmi és önművelődési köre bélyegzővel, Szieberth Imre elnök, valamint alelnök és tanár autográf aláírásaival, kisebb szakadással, kissé foltos
1926 Sarló László építész fényképes spanyol vasúti igazolványa, igazolvány végén sajátkezű ceruzás jegyzeteivel, kissé foltos vászonkötésben. Sarló László Storch Vendel (1828-1886 után) 1848-49-es szabadságharcos, komáromi várőr rokona, a család egyik ága a XIX. sz. végén magyarosította nevét Storchról Sarlóra.
1928 Bécsújhely (Wiener Neustadt), Eduard Mayer vadászati cikkek kereskedője fejléces papírra írt, gépelt levele, aláírással és bélyegzővel, hátoldalán a címzett kézzel írt válaszlevele