1930 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész jelzés nélküli, de általa feliratozott, vintage fotója (Mátyáshegy, ez a 468. sz. felvétele), 8,5x6 cm
1931 Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész jelzés nélküli, de általa datált és sorszámozott, vintage fotója (ez a 835. sz. felvétele), 8,5x6 cm
cca 1972 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotás (Madarak), a magyar fotográfia avantgarde korszakából, 18x23,8 cm
cca 1985 Ujhelyi István (1936-2003) budapesti fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás (Tanya a közösben), 29,5x35 cm
cca 1938 Dr. Csörgeő Tibor (1896-1968) budapesti fotóművész hagyatékából, 4 db jelzés nélküli vintage fotó, közös albumlapra felragasztva, 9x8 cm, karton 25x17,3 cm