1936 Fényképes katonai igazolvány keszthelyi születésű huszár hadnagy részére, "Hadik András" 4. honv. hu. ezr. I. oszt., + 1931 fényképes MÁV igazolvány ugyanazon katona részére
cca 1914-1918 Osztrák-magyar katonák gőzmozdonnyal, fotó, a hátoldalon feliratozva, 10,5x7,5 cm / Austro-Hungarian soldiers with steam locomotive, photo
cca 1914-1918 Osztrák-magyar katonák gőzmozdonnyal, fotó, ázásnyommal, 12x9 cm / Austro-Hungarian soldiers with steam locomotive, photo, with water stain
cca 1900 S.M.S.Rudolf tengerészgyalogos katona teljes felszerelésben, kitüntetéssel, vizitkártya méretű fotó / cca 1900 A young seaman (or marine) poses on the deck of S.M.S. Kronprinz Erzherzog Rudolf. He is wearing full gear: gaiters, bayonet, knife, backpack, ammunition pouch, and is holding a rifle. A decoration is pinned to his chest
cca 1900 S.M.S.Rudolf (1889-1922) pre-dreadnought hadihajó ágyui. Alois Beer kabinetfotó. Jelzett. 17x11 cm / , Original sepia studio photograph (horizontal) by Alois Beer himself. This well-known photograph shows the aft barbette housing one of S.M.S. Kronprinz Erzherzog Rudolf's 12-inch guns. In the foreground, an ubiquituous 7 cm landing gun. This photograph is reproduced on page 92 of L. Bamug...
cca 1900 Az SMS Kaiserin Elisabeth védett cirkáló matróza Kínában a bokszerlázadás idején. (A hajó legénysége a nemzetközi erők tagjaként részt vett a lázadás leverésében). Keményhátú vizitkártya Yee Chun hongkongi fényképész műterméből, kissé sérült, 10,5x6 cm