Rahmen Zahl der Lose: 27
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2975408
13726
448
Frames
Nagy méretű dekoratív képkeret régi családi fotóval. Kereten kisebb sérülések Belső méret 61x46 cm
2975422
13727
448
4600
Frames
Nagy méretű aranyozott gipszrátétes üvegezett fa keret Olasz nyomattal 78x52 cm 2975423
13728
448
4600
Frames
Nagy méretű aranyozott üvegezett fa keret Színyei Merse nyomattal 70x56 cm 2975590
13729
448
Frames
Nagy méretű tömör fa keret, nyomattal, üvegezett. Belső méret. 75x54 cm 2970468
13730
448
Frames
Modern, jó állapotú képkeret Képméret 41x54 cm
2909186
13731
448
Frames
Üvegezett, dekoratív fa képkeret, szövetképpel, belső méret: 41×31 cm
2935054
13732
448
Frames
Dekoratív, régi, üvegezett, kissé sérült képkeret, fácán motívumú szövetképpel, belső méret: 38,5x48 cm 2935072
13733
448
4600
Frames
Dekoratív, régi, üvegezett, sérült képkeret, szövetképpel, belső méret: 44x53,5 cm
2934188
13734
448
Frames
Kissé sérült blondel keret 60x80 cm-es festmény számára 2965832
13735
448
Frames
Dekoratív fa képkeret, belső méret: 50,8x61,6 cm
2965828
13736
448
Frames
Dekoratív fa képkeret, belső méret: 35x45,8 cm 2966428
13737
448
Frames
Dekoratív, üvegezett fa képkeret, Vác XIX. sz. látképe után készült modern ofszet nyomattal, belső méret: 38,5×35 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF