https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Uhren Zahl der Lose: 180
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2832320
12569
448
0
40000
Watches
Andere Sammelgebiete
1
Jager fali óra, elektromos, működik, elemmel, pontos, 22x22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2926583
12570
448
0
200000
Watches
Andere Sammelgebiete
1
Bayard hatalmas francia art deco kandallóóra, márvány testtel, bronz figurális szoborral díszítve, 8 napos szerkezettel, működik, kis kopással, 54x15x32 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2935247
12571
448
0
100000
Watches
Andere Sammelgebiete
1
cca 1860-1910 naptáras kandallóóra, "házmesteróra", kis sérüléssel és hiánnyal. Hibátlan, frissen szervizelt szerkezettel, kulccsal, 46x28x15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2927051
12572
448
0
60000
Watches
Andere Sammelgebiete
1
Antik falióra, oromdísszel, kulcs nélkül, szép állapotban. Nem kipróbált. 80x40x17 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2754787
12573
448
0
700000
Watches
Andere Sammelgebiete
1
Arany (Au/18k) Chopard Classik ultra vékony karóra, mechanikus szerkezettel, jelzett, működik, zöld bőr szíjjal, római számlappal, d: 32mm
Das Lot is nicht erreichbar
2937001
12574
448
0
120000
Watches
Andere Sammelgebiete
1
Keretóra. Felesütős szerkezettel, fára festett jelenettel, tűzzománc számjegy betétekkel. Francia, XIX ..sz. Működik, kulccsal 62x55 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2936948
12575
448
0
90000
Watches
Andere Sammelgebiete
1
Kandalóóra, tüziaranyozott spiáter. Működő negyedütős, ingás szerkezet, jó zománc számlap. kulcs nélkül, egyik lába hiányzik 40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2977421
12576
448
0
300000
Watches
Andere Sammelgebiete
1
Universal Geneve 18K rosé gold automata karóra. Hibátlan számlap, jelzett, működő, jó állapotban, pótolt koronával, leírással, bőr szíjjal d: 34 mm 2977022
12577
448
0
75000
Watches
Andere Sammelgebiete
1
Rolex Oyster Perpetual automata karóra, igényes gyűjtői replika, dobozzal, leírással, kártyával, certifikáttal, díszdobozban, Rolex papírtáskában, számlap d: 42 mm. Működő, hibátlan állapotban. 2967019
12578
448
0
80000
Watches
Andere Sammelgebiete
1
Kandallóóra, XIX. sz., Friedrich Pollák in Gesztely, magyar órásmester, pótolt Junghans szerkezet kulcs nélkül, alabástrom szélső oszlopokkal, réz veretekkel és figurákkal díszítve, sérülésekkel, kopással, javítással, összességében szép állapotban, tisztítandó, de szintén jó állapotú szerkezettel. 67x40x16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2972175
12579
448
0
80000
Watches
Andere Sammelgebiete
1
Raymond Weil Automatic karóra, naptárkijelzős, szépen jár, bőr szíjjal, díszdobozban, d: 28 mm
Das Lot is nicht erreichbar
2974498
12580
448
0
400000
Watches
Andere Sammelgebiete
1
Aris női platina mechanikus óra 40 db gyémánttal, tok: 2,5×1,3 cm, sérült, 10,48 g
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse