Repliken und Fälschungen Zahl der Lose: 14
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2952816
33959
448
Replicas and counterfeits
Numismatik
1705. XX Poltura "II. Rákóczi Ferenc" öntvény fém replika T:XF 2910248
33960
448
Replicas and counterfeits
Numismatik
1705. XX Poltura "II. Rákóczi Ferenc" öntvény fém replika T:XF 2971293
33961
448
Replicas and counterfeits
Numismatik
1705. XX Poltura "II. Rákóczi Ferenc" öntvény fém replika T:XF
2910249
33962
448
Replicas and counterfeits
Numismatik
1705. XX Poltura "II. Rákóczi Ferenc" öntvény fém replika T:XF 2974976
33963
448
Replicas and counterfeits
Numismatik
~1930. "HR (Hadirokkant)" aranyozott bronz replika gomblyukjelvény (28x22mm) T:AU ~1930. "HR (Invalid)" aranyozott bronze replica button badge 28x22mm) C:AU 2965859
33964
448
Replicas and counterfeits
Numismatik
1942. "Tűzkereszt I. fokozata" hamis, öntött bronz kitüntetés eredeti mellszalaggal T:XF Hungary 1942. "Fire Cross, 1st Class" fake, cast bronze decoration with original ribbon C:XF NMK 443. 2973576
33965
448
Replicas and counterfeits
Numismatik
Ausztria 1888. 1Fl "Ferenc József" Sn korabeli hamisítványa T:F patina Austria 1888. 1 Florin "Franz Joseph" Sn old fake C:F patina 2977025
33966
448
Replicas and counterfeits
Numismatik
Ausztria 1915. Dukát korabeli aranyozott Cu hamisítványa T:XF Austria 1915. Ducat gilt Cu contemporary fake C:XF 2717076
33967
448
Replicas and counterfeits
Numismatik
India / Mughal Dinasztia / 1542-1605. Templomi zseton Ag "Akbar" replika (10,31g/21mm) T:2 India / Mughal Dynasty / 1542-1605. Temple token Ag "Akbar" replica (10,31g/21mm) C:XF
2833402
33969
448
Replicas and counterfeits
Numismatik
Római Birodalom / Antoninus Pius DN bronz érme modern, jelzett utánverete (30mm) T:1 Roman Empire / Antoninus Pius ND bronze coin's modern, marked restrike "ANTONINVS AVG PIVS PP TR P XVIII / BRITANNIA COS IIII - S-C" (30mm) C:UNC
2975248
33970
448
Replicas and counterfeits
Numismatik
Spanyolország DN 1000P + 2000P + 10.000P hamis/másolat bankjegy T:VG Spain ND 1000 Pesetas + 2000 Pesetas + 10.000 Pesetas fake or copy banknote C:VG 2828768
33971
448
Replicas and counterfeits
Numismatik
Svájc DN 10Fr aranyozott bankjegy replika T:I Switzerland 10 Francs gilt banknote replica C:UNC
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF