Ausztrália 1988. "Oktatás / Ausztrália bicentenáriuma" kétoldalas Cu-Ni emlékérem karton díszlapon. Az érem előlapját a magyar származású Michael Meszaros (1945-), Mészáros Andor (1909-1972) fia tervezte. (40mm) T:UNC Australia 1988. "Education / Australia's bicentenary" two-sided Cu-Ni medallion in paper case. The obverse of the medal was designed by the Hungarian origin Michael Meszaros (1945-),...
Ausztria 1838. "V. Ferdinánd megkoronázása" bronz koronázási emlékérem. Szign.: L. Manfredini F. (52mm) T:XF ph, karc Austria 1838. "Coronation of Ferdinand V" bronze commemorative coronation medallion. Sign.: L. Manfredini F. (52mm) C:XF edge error, scratch
Ausztria 1888. "Ferenc József uralkodásának 40. évfordulójára" kétoldalas bronz lemez-emlékérem két darabban T:XF Austria 1888. "For the 40th anniversary of Franz Joseph's reign" double-sided bronze plate-medallion in two pieces C:XF
Ausztria 1892. "Ferenc József Ausztria császára / A nemzetközi zenei és színházi kiállítás emlékére" Cu emlékmedál füllel (20mm) T:AU patina, a fül sérült Austria 1892. "Franz Josef Emperor of Austria / To commemorate the International Exhibition for Music and Theater (Zur Erinnerung an Die Internationale Ausstellung für Musik und Theater)" Cu commemorative medallion with ear (20mm) C:AU patina, d...
Ausztria 1912. "Ernst Ludwig születésének 70. évfordulójára" kétoldalas bronz emlékérem. Ernst Ludwig a Bécsi Egyetemen végzett, 1863-ban gyógyszerész lett. 1869-ben a Bécsi Egyetem kémiaprofesszorává nevezték ki. Élelmiszer- és ásványkémiai, valamint igazságügyi orvostani munkáiról ismert. (55mm) T:AU Austria 1912. "For the 70th anniversary of the birth of Ernst Ludwig" double-sided bronze commem...
Ausztria ~1915. "Paul von Hindenburg" bronz emlékplakett. Szign.: Franz Stiasny (65x48mm) T:AU Austria ~1915. "Paul von Hindenburg" bronze commemorative plaque. Sign.:Franz Stiasny (65x48mm) C:AU