Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 11

18868.

Rufpreis:
10 000 HUF
26,53
28,57
Fekete, Stefan: Pußtakinder. Wien, 1962, Buchgemeinschaft Donauland. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
18869.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
Yao Dan: Chinese Literature. Peking, 2007. China Intercontinental Press. Kiadói papírkötésben
18870.

Rufpreis:
1 800 HUF
4,77
5,14
K. B. S. bibliographical register of imprtant works written in Japanese on Japan and the Far East published during the year 1933. Tokyo, 1938., Kokusai Bunka Shinkokai,4+IX+180 p. Angol és japán nyelven. Kiadói papírkötés, foltos
18871.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
Blin de Sainmore: Héroides ou Letteres en Vers. Hozzákötve: Lettre de Gabrielle DÉtrées A Henri IV. Hozzákötve: Lettre de Sapho A Phaon. Hozzákötve: Lettre de Jean Calas. hn., 1766-1767, Sébastien Jorry, 32+71+VI+7-32-40 p.+4 (acélmetszetek) t. Szövegközti és egészoldalas acélmetszetekkel. Francia nyelven. Korabeli egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
18872.

Blin de Sainmore: Héroides ou Letteres en Vers. Hozzákötve: Lettre de Gabrielle D'Étrées A Henri IV. Hozzákötve: Lettre de Sapho A Phaon. Hozzákötve: Lettre de Jean Calas. hn., 1766-1767, Sébastien Jorry, 32+71+VI+7-32-40 p.+4 (acélmetszetek) t. Szövegközti és egészoldalas acélmetszetekkel. Francia nyelven. Korabeli egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.

Rufpreis:
5 000 HUF
13,26
14,29
Larsson, Carl: Das Haus in der Sonne. 1909. Kiadói papírkötés, gerincén kis szakadás, egyébként jó állapotban.
18873.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,31
5,71
George Orwell: Animal farm. A fairy story by - -. With an introduction C. M. Woodhouse. Signet Classic. New York,én.,The New American Library. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
18874.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,24
4,57
Salman Rushdie: Haroun and the sea of stories. London,1990,Granta Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, a borítón gyűrődésnyommal.
18875.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,24
4,57
Philipp Roth: The Dying Animal. London, 2002., Vintage Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, a borítón gyűrődésnyommal.
18876.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,24
4,57
Márai Sándor: Casanova in Bolzano. [Vendégjáték Bolzanóban]. Ford.: George Szirtes. New York, 2004, Alfred A. Knopf. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18877.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,18
3,43
E.T.A. Hoffmanns sämtliche Werke in fünfzehn Bänden (in 4 Bänden) Herausgegeben mit einer biographischen Einleitung von Eduard Grisebach. Leipzig: ca 1910 Max Hesses Szecessziós egészvászon kötésben, szép állapotban. Dekoratív kiadvány.
18878.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,73
13,71

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF