Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 94

18181.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
Garibaldi Tábornok [Giuseppe Garibaldi]: A szerzetes uralma vagy Róma a 19-ik században. I-II. kötet. Pest, 1870, Reform, XIV+265+IV+315 p. Későbbi félvászon-kötésben
18182.

Rufpreis:
8 000 HUF
Friedrich David Nicolas: Götterlehre der Griechen und Römer. Spiegel der Frauen des Alterthums, für die reifere weibliche Jugend. Erster Theil. Berlin, 1847, M. Simion, XVIII+250+(8) p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, helyenként minimálisan foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
18183.

Rufpreis:
8 000 HUF
Thuróczy János: A magyarok krónikája. I-II. kötet. 1.: A Thuróczy-krónika 1488-as augsburgi kiadásának hasonmása; 2.: Kisérő kötet (magyar szöveggel, tanulmányokkal). Ford: Horváth János. Thuróczy János: A magyarok krónikája. I-II. kötet. 1.: A Thuróczy-krónika 1488-as augsburgi kiadásának hasonmása; 2.: Kisérő kötet (magyar szöveggel, tanulmányokkal). Fordította Horváth János. Bp. 1986. Helikon. Kiadói egészbőrkötésekben,a hasonmás kötet vaknyomással, illusztrált kiadói kopott karton védőtokban, jó állapotban.
18184.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
18185.

Rufpreis:
8 000 HUF
18186.

Rufpreis:
8 000 HUF
18187.

Rufpreis:
5 000 HUF
Sándor György 75. Az életem egy csukott könyv. Én csak úgy belógtam ide... [Verőce], 2013, Arcus. Rengeteg fotóval illusztrált. DVD-melléklettel. Kiadói kemény-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
18188.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
18189.

Rufpreis:
2 000 HUF
Szekfű Gyula: A magyar állam életrajza. Történelmi tanulmány. Bp.,[1924.] Dick Manó, (Korvin-ny.), 238+2 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
18190.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
18191.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94
Dienes András: Petőfi a szabadságharcban. Irodalomtörténeti Könyvtár 3. Bp., 1958., MTA Irodalomtörténeti Intézete, 643+3 p.+A-H t. + LXXXIV t. + 2 (melléklet) t. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói foltos papír védőborítóban.
18192.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF