"Nagypapa, ki volt Szabó Ervin?" Kommunista önkényuralmi utca- és intézménynevek a XXI. századi Magyarországon. Szerk.: Hetzmann Róbert. Bp., 2021, Patrióták. Kiadói papírkötés.
Kékes-Szabó Mihály - Pukánszky Béla: Tanárképzés a kolozsvári-szegedi Ferenc József Tudományegyetemen (1872-1934). A tantervelmélet forrásai 20. Bp., 1998, Országos Közoktatási Intézet. Kiadói papírkötés.
Orbán Sándor: Két agrárforradalom Magyarországon. (Demokratikus és szocialista agrárátalakulás 1945-1961.) Bp.,1972., Akadémiai Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
Nádas Ferenc: Usa. Gazdaság- és társadalompolitikai tanulmány. A Szociáldemokrata Párt Kiadása. Budapest 1943. Kissé sérült papírborítóval Sérült fűzéssel
Kecskeméthy Aurél: Gróf Széchényi István utolsó évei és halála. 1849-1860. A szöveget gondozta, a bevezető tanulmányt és a jegyzeteket írta: Gergely András. Magyar Ritkaságok. Bp., 1987., Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.