1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Gaal Mózes: Napoleon. A hadvezér, az uralkodó és az ember. Bp., 1911., Athenaeum. Egészoldalas fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói aranyozott illusztrált egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, a gerincen kis sérülésekkel.