Nadler Herbert: A keleti és déli Kárpátokban. Vadásznapló. Bp., 1943, Vajna és Bokor, 295+1 p.+39 (kétoldalas fekete-fehér fotók) t. Kiadói félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval, kijáró táblákkal, egy-két kijáró tábla szakadozott, egy tábla hiányzik, egy lap szakadt.
Újfalvi Sándor: Az erdélyi régibb és közelebbi vadászatok és vadak. Sajtó alá rendezte, a kísérő tanulmányt és a jegyzeteket írta: Benkő Samu. Magyar Hírmondó. Bp., 1982, Magvető. Az 1854. évi kiadás reprintje. Kiadói kartonált papírkötés.