A magyar harc- és gépjármű- fejlesztések története. Szerk.: Varga A. József. Bp., 2005., Magyar Honvédség Páncélos- és Gépjárműtechnikai Szolgálatfőnökség, 504 p. Szövegközti fekete-fehér képanyaggal és egészoldalas színes képanyaggal illusztrált. A Magyar Honvédség belső kiadása, civil, kereskedelmi forgalomba nem került! Később, 2005-ben megjelent Maróti Könyvkereskedés kiadásában egy civil kiadás is. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, jó állapotban.
A. E. Hartink: Pisztolyok és revolverek nagyenciklopédiája. Ford.: Kiss Tamás. Pécs,[2004],Alexandra. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötések, kiadói papír védőborítóban.
Ian V. Hogg: Guinness fegyverenciklopédia. A kőbaltától az irányított rakétáig. Bp., 1992. Zrínyi. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
A tavaszi hadjárat. (1996. március 14-i tudományos konferencia anyaga.) Szerk.: Horváth László. Hatvany Lajos Múzeumi Füzetek 13. Hatvan, 1996., Hatvany Lajos Múzeum, 180 p. Fekete-fehér fotókkal. Benne Hermann Róbert, Csikány Tamás, Csiffáry Gergely, és mások írásaival. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
Michael v. Piringer/[Piringer Mihály]: Ungarns Banderien und desselben gesetzmäßige Kriegsverfassung überhaupt II kötet.
Wien (Bécs), 1816, Degenschen Buchdruckerey-Buchdruckerey des J. B. Zweck, 535 p. + [1] p. Első kiadás. Korabeli erősen sérült papírkötésben. Néhány lap gyűrött
Gellért Tibor: Tűzszerészek, aknakutatók. Bp., 1977., Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kopott papírkötés. + A NATO-hadtestek Dél- és Közép-Európában. Bp., 1988., MN Politikai Nevelőmunka Anyagi és Módszertani Központ. Benne katonai jelzésekkel. Benne katonai jelzésekkel és a hadtestek jelszavaival! Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, aláhúzásokkal.