1947 Magyar Technika folyóirat több száma egybekötve, kiadja: a Magyar Mérnökök és Technikusok Szabad Szakszervezete, félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval
Hartmut Lehbrink, Rainer W. Schlegelmilch: Ferrari. Köln, 1995, Könemann. 382 p. Angol, német és francia nyelven. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
Peter Almond: Aviation. The Early Years: The Hutton Getty Picture Collection. Köln, 1997, Könemann. 349+3 p. Angol, német és francia nyelven. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
Győri György - Szabó László: A budapesti MÁVAG története. Bp., 1953, Népszava, 198+(2) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, foltos, sérült borítóval, ázásnyomokkal, helyenként kissé sérült lapokkal. Megjelent 3080 példányban.
1962 Horváth Kálmán: A tiszalöki vízerőmű süllyedésvizsgálata. Bp., 1962., Építőipari és Közlekedési Műszaki Egyetem Tudományos Közleményei. + 1957 Vízügyi Közlemények 1957. 1-2. füzet.
Dr. Babits Viktor: A távolbalátás és az ultrarövid hullámok technikája. A Mérnöki Továbbképző Intézet kiadványai VI. köt., 3 füzet. Bp., 1942, szerzői kiadás (Kir. M. Egyetemi Ny.), 156 p. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, a hátsó borító lejár, belül a lapok jó állapotban.