14045.
450. Gelaufene Fernauktion
Foto
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
1962 Hámori Erzsébet: ellenállás-hőmérő, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, kis felületi sérüléssel, 14x9 cm