13962.
450. Gelaufene Fernauktion
Foto
8 000 HUF
21,22 EUR, 22,86 USD
Kalotaszegi pártás lány, 1930-40 körül. Fotó, szénnel rajzolva kiegészítve. Jelzés nélkül. Sarkaiban kissé sérült, kopott, régi üvegezett fa keretben. 46x36 cm Keret mérete 60x80 cm