Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 31
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2988730
10812
450
Ex libris - small-graphics
Buday György (1907-1990), 3 db kisgrafika: BUÉK 1934, Berczeli K., To compliments with, klf. technikák, papír, jelzett a metszeten, 8,5x5,5 és 11,5x10,5 cm közötti méretekben 2987132
10813
450
Ex libris - small-graphics
Kass János (1927-2010): Ex libris Keresztury Dezső. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 13×8 cm 2988502
10814
450
Ex libris - small-graphics
In memoriam Székely Mihály. (Kisgrafikai kiállítás a jászberényi Városi-Járási Könyvtárban.) Összeáll.: Arató Antal. Jászberény, (1972), Városi-Járási Könyvtár, 6 p.+ 17 t. Székely Mihály (1901-1963) kétszeres Kossuth-díjas magyar operaénekes, kiváló művész. Kiadói papírmappában. Számozott (220./300) példány.
2988739
10815
450
Ex libris - small-graphics
Klf. alkotók: 8 db ex libris Galambos Ferenc, klf. technikák, papír, részben jelzett a metszeten, klf, méretek 2993864
10816
450
Ex libris - small-graphics
Olvashatatlan jelzéssel: Karlsbad (Karlovy Vary) és környékének látványosságait ábrázoló 3 db rézkarc, képeslap formátumban, változó állapotban, 12x8 cm
2993847
10817
450
Ex libris - small-graphics
Horváth Endre (1896-1959): Újévi üdvözlőlap. Rézmetszet. papír. Jelzett . 11x8 / 14x17 cm a belső oldalon a művész saját kezű jókívánságaival és aláírásával 2993882
10818
450
Ex libris - small-graphics
Füle Mihály (1914-2005): Boldog új évet. Rézkarc, papír, jelzett. 5,5x4 cm 2993885
10819
450
Ex libris - small-graphics
Vertel József (1922-1993): Budapesti Kulturális Fórum, rézkarc, + papír, jelzett, 9,5×8 cm + a megvalósult bélyeg sorszámozott emléklapon 2993889
10820
450
Ex libris - small-graphics
Vertel József (1922-1993): Parlament. Rézkarc, papír, jelzett. 7x4,5 cm 2994598
10821
450
Ex libris - small-graphics
"Halmozott grafika" (Bélyeg, bélyegzés, ex libris) 3 db: Várkonyi Károly, Drahos István, Nagy László, Klf. technikák, papír, klf. méretben 2994599
10822
450
Ex libris - small-graphics
"Halmozott grafika" (Bélyeg, bélyegzés, ex libris) 3 db: Dluhopolszky László, Kékesi László, Vincze László. Klf. technikák, papír, klf. méretben. 2994690
10823
450
Ex libris - small-graphics
Perei Zoltán (1913-1992): BUÉK 1980. Kihajtható, 12 hónap - receptekkel. 12+1 fametszettel, papír, jelzés nélkül. Jászalsószentgyörgy, 1979, József Attila Művelődési Ház. Arató Antal (1942-) könyvtáros, művészeti író, a Jászberényi Városi Könyvtár igazgatója autográf aláírásával. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF