180 000 HUF
486,49 EUR, 529,41 USD
Ádám Zoltán (1959-2022): Cigánynő. Olaj, vászon. Jelezve a hátoldalon. 120x90 cm / Ádám Zoltán (1959-2022): Gypsy woman. Oil on canvas. Signed on the reverse. 120x90 cm.