Alberth Ferenc (1883-1959): Napfényes táj. Olaj, vászon. Javított. Dek... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/450/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Alberth-Ferenc-1883-1959-Napfenyes-taj-Olaj-vaszon-Javitott-Dekorativ-kisse-serult-f~II2988347
2988347
10026
450
28000
Beschreibung: Alberth Ferenc (1883-1959): Napfényes táj. Olaj, vászon. Javított. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 53×66 cm
: nagy_andras