10036. 450. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
0 HUF
Albrecht Júlia (1948-): Ülő nő portréja, 1969. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Paszpartuban. 52x37,5 cm