50 000 HUF
132,63 EUR, 142,86 USD
B. Séday Mária (1925-2009): Emlékezés a "Szégyen" c. filmre (Ingmar Bergman). Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 90×120 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!