10052. 450. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
15 000 HUF
0 HUF
Bodri Ferenc (1943-2021): József Attila illusztráció. Tus, vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 49×29 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras